Hakkımızda

Recep ve Muharrem Kardeşlerin 1973 yılında İstanbul Kartal’da başlayan sektörel çalışma ve iş deneyimi, 1987 yılında Maltepe / Cevizli de Şafak Lokantası’nı kurup günümüze kadar başarılı bir şekilde taşıyarak, kendilerine bu alanda kalite odaklı kurumsal ve profesyonel bir vizyon kazandırmıştır.

Bu tecrübe ve bilgi birikimi ile artan yoğun müşteri talebi üzerine gerekli araştırmaları ve hazırlıkları tamamlayarak 2013 Nisan Ayında Şafak Döner kurulmuştur. Temel amacımız kalite ve lezzetten ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini ve beğenisini ön planda tutmaktır. Ayrıca nezih ortamlarda tüm insanların uygun fiyata hizmet alabilmesini sağlamaktır. Uzun Vadede hedeflerimiz arasında zincir mağazacılık şeklinde hizmet vermek yer almaktadır. Web sitemiz üzerinden yemek çeşitlerimizi inceleyebilir, fotoğraf galerimiz ile mekanımız ve özel günler hakkında görsel bilgiler alabilir ve online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Şafak Döner işletmemizde her türlü davet ve organizasyonlarınız başarıyla yapılmaktadır.

Rezervasyon bölümünden bilgi alabilirsiniz. 2013 yılı itibar ile Şafak Lokantası ve Şafak Döner adlı 2 ayrı işletmemiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.